UCZESTNICTWO W RAGE RALLY

Nagrody

Zwycięzcy zostaną uhonorowani wyjątkową statuetką będącą dziełem sztuki

Konkursy

Z nami nie ma nudy, przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje i niespodzianki

Imprezy

Niesamowita Gala Finałowa w Sopocie, która będzie zwieńczeniem wydarzenia

Atmosfera

Podróż pełna rywalizacji, adrenaliny oraz dobrej zabawy - to właśnie Rage Rally

statuetka

RAGE RALLY 2022

IDEA

Łączy nas miłość do motoryzacji i superszybkich samochodów. Chcemy budować społeczność pasjonatów uzależnionych od adrenaliny, żyjących emocjami, spragnionych sportowych, towarzyskich i biznesowych wyzwań. Przyjaciół, którzy na co dzień wykazują się odpowiedzialnością, przemyślanymi decyzjami, ale i odwagą. Osiągają wybitne sukcesy w swoich branżach i potrafią cieszyć się pełnią życia. Potrzebują odrobiny brawury, rywalizacji w duchu fair play, możliwości pokazania swoich umiejętności w dobrze zorganizowanym, zapewniającym pełne bezpieczeństwo projekcie. Tym właśnie jest Rage Rally – jedyna w Polsce impreza tego typu na światowym poziomie, z odpowiednią oprawą i prestiżem. Powołana przez ludzi, którzy doświadczenia zdobywali w takich rajdach jak Gumball 3000, Modball, OneLife Rally, Race 2 Rally.

SZYBKIE AUTA

PASJA

Od lat oddają się pasji, biorą udział w największych i najważniejszych projektach związanych z supersamochodami na świecie. Uczestnictwo w Rage Rally to dołączenie do tego elitarnego grona przedsiębiorców, artystów, twórców, sportowców i postaci medialnych. Zdrowa rywalizacja z najlepszymi, szansa zdobycia przyjaciół na dobre i złe. Fantastycznych, odważnych ludzi, którzy zawsze są zwycięzcami, ale nigdy nie odmówią podania ręki zwyciężonym. Podejmij jedyne w swoim rodzaju wyzwanie – stań się częścią Rage Rally. Wygraj niezwykłe trofeum, zdobądź podziw i uznanie, nawiąż biznesowe relacje, pomóż potrzebującym! Masz superauto – nie może Cię tu zabraknąć! Podziel się swoją PASJĄ! Dołącz do nas! Spotkasz tu fantastycznych ludzi.

uczestnictwo
czekamy

POZNAJ NAS

UCZESTNICY

W Rage Rally 2023 weźmie udział ponad 40 dwuosobowych załóg samochodowych, a wśród nich wielu właścicieli aut klasy premium i miłośników motosportu. Nie zabraknie również cenionych i lubianych osób ze świata mediów, kultury, znanych ze swych motoryzacyjnych pasji. Tegoroczną wyprawę zaszczycą swoją obecnością znane osobowości z telewizji i internetów!.

    PARTNERZY

    To ludzie i firmy, które pomagają rozwijać pasję do motosportu. Dzięki nim każdego dnia możemy robić to co na prawdę lubimy i potrafimy!