RAGE POMAGA

kid

FUNDACJA

KAWAŁEK NIEBA

Wierzymy, że razem z Fundacją Kawałek Nieba Rage Rally jest w stanie przychylić kawałek nieba najbardziej potrzebującym. Dlatego też w tegorocznej odsłonie wydarzenia wspieramy podopiecznego Fundacji, Lucusia! Lucuś cierpi na neuroblastomię IV stopnia - rzadkiego paskudnego raka, który każdego dnia odbiera mu część nieświadomej beztroski. Podczas finału Rage Rally w Gdańsku zorganizowana została aukcja, w której do wylicytowania była złota płyta Kizo, Statuetka Rage Rally, oraz symbol Rage Rally litera R. Z licytacji zebraliśmy ponad 100tysięcy złotych

WSPÓLNIE

POMAGAMY

Ty też możesz pomoc poprzez wpłatę na konto Fundacji lub przekazanie 1% podatku. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj: https://bit.ly/3OdXbrs

Dane do przelewu
Odbiorca: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba
Tytuł: 3277 pomoc dla Lucjana Sołtysa
Numer konta: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

DZIĘKUJEMY

Bardzo dziękujemy,że organizując tak ważne i prestiżowe wydarzenie pamiętaliście o Nas i dzieciakach. Cegiełka, którą dzięki Wam mogliśmy pozyskać przysłuży się dla lepszego startu w dorosłość dla USAMODZIELNIAJĄCEJ się młodzieży.

Aktualnie zbieramy finanse na warsztaty na rok 2022 zatem bardzo się cieszymy, że możemy już o 8 tys PLN być bliżej tego celu. Planujemy 5 wyjazdów w tym jeden zagraniczny, na którym około 20 podopiecznych będzie przez cały tydzień uczyć się najważniejszych aspektów życia samodzielnego - przechodzić indywidualną ścieżkę, odkrywać swoje talenty ale i siebie.

Do tego bardzo dużo pracujemy nad poczuciem własnej wartości zatem Wasze wsparcie jest dla nas bardzo cenne.

DOŁĄCZ DO SPONSORÓW

Jesteś fanem motosportu lub chcesz przyczynić się do rozwoju naszej pasji? Dołącz do licznego grona partnerów i twórz Rage Rally razem z nami.

PARTNERZY

To ludzie i firmy, które pomagają rozwijać pasję do motosportu. Dzięki nim każdego dnia możemy robić to co na prawdę lubimy i potrafimy!