PLAN RAGE RALLY

EVENT

2023

Wracamy silniejsi, z nową energią! Przez ostatnie pół roku nasz nowy Zespół pracował nad tym, byście bawili się razem jeszcze lepiej. Odwiedzimy luksusowe hotele, czy piękne zakątki w Polsce, weźmiemy udział w wydarzeniach muzycznych i eventach. Przygotujemy dla Was zadania, w których będziecie mogli wziąć udział (ale nie musicie!). Będziemy zbierać punkty, aby wygrywać nagrody - a te w tym roku będą bardzo wartościowe!

Ruszajcie z nami!

EVENT

MIASTA

Lubliniec / Częstochowa / Toruń / Trójmiasto / Ostróda

program

2023

13.06 Rozpoczynamy odpowiednim przywitaniem uczestników w Sulisławiu.

14.06 Dojeżdżamy na niespodziankę motoryzacyjną przygotowaną przez Colin Team, następnie wyruszamy do Częstochowy.

15.06 Ruszamy w kierunku Łodzi, gdzie zaplanowany jest kolejmy emocjonujący dzień ze sportami motorowymi. Zostajemy w Łodzi.

16.06 Piątek to dzień, w którym, do pokonania mamy najwięcej kilometrów, z zadaniami na trasie Łódź – Toruń – Trójmiasto.

17.06 Meta w Ostródzie, gdzie napewno nie zabraknie najwyższej jakości emocji aż po wschód słońca!

kalendarz
wez-udzial

weź udział

Rage Rally to wielkie wydarzenie dla fanów motoryzacji i luksusowych aut. Obłędna ilość adrenaliny, pozytywna rywalizacja i fantastyczna zabawa to główne, ale niejedyne atuty Rage Rally, dla których uczestnicy z radością wyruszą na spotkanie przygód. Wartością dodaną do zabawy i rekreacji, będzie możliwość poznania ciekawych ludzi oraz zawarcia cennych relacji biznesowych, co w tym środowisku zawsze ma znaczenie. W końcu nie samą motoryzacją żyje nawet największy pasjonat super szybkich aut…

Na koniec pora wyraźnie powiedzieć – Rage nadjeżdża! My jesteśmy już gotowi i odliczamy dni do startu. Do zobaczenia na trasie!

DOŁĄCZ DO SPONSORÓW

Jesteś fanem motosportu lub chcesz przyczynić się do rozwoju naszej pasji? Dołącz do licznego grona partnerów i twórz Rage Rally razem z nami.

PARTNERZY

To ludzie i firmy, które pomagają rozwijać pasję do motosportu. Dzięki nim każdego dnia możemy robić to co na prawdę lubimy i potrafimy!