Plan Rage Rally

Event

2023

Wracamy silniejsi, z nową energią! Przez ostatnie pół roku nasz nowy Zespół pracował nad tym, byście bawili się razem jeszcze lepiej.

Odwiedzimy luksusowe hotele, czy piękne zakątki w Polsce, weźmiemy udział w wydarzeniach muzycznych i eventach.

Przygotujemy dla Was zadania, w których będziecie mogli wziąć udział (ale nie musicie!). Będziemy zbierać punkty, aby wygrywać nagrody - a te w tym roku będą bardzo wartościowe!

Ruszajcie z nami!

Rage Rally
Sportowe samochody

Event

Miasta

Lubliniec / Częstochowa / Łódź / Toruń / Trójmiasto / Ostróda

Program

2023
  • 13.06 Rozpoczynamy odpowiednim przywitaniem uczestników w Lublińcu.
  • 14.06 Dojeżdżamy na niespodziankę motoryzacyjną przygotowaną przez Colin Team, następnie wyruszamy do Częstochowy.
  • 15.06 Ruszamy w kierunku Łodzi, gdzie zaplanowany jest kolejmy emocjonujący dzień ze sportami motorowymi. Zostajemy w Łodzi.
  • 16.06 Piątek to dzień, w którym, do pokonania mamy najwięcej kilometrów, z zadaniami na trasie Łódź - Toruń - Trójmiasto.
  • 17.06 Meta w Ostródzie, gdzie napewno nie zabraknie najwyższej jakości emocji aż po wschód słońca!
szybkie auta warszawa
rajd warszawa

Weź udział

Rage Rally to wielkie wydarzenie dla fanów motoryzacji i luksusowych aut. Obłędna ilość adrenaliny, pozytywna rywalizacja i fantastyczna zabawa to główne, ale niejedyne atuty Rage Rally, dla których uczestnicy z radością wyruszą na spotkanie przygód. Wartością dodaną do zabawy i rekreacji, będzie możliwość poznania ciekawych ludzi oraz zawarcia cennych relacji biznesowych, co w tym środowisku zawsze ma znaczenie. W końcu nie samą motoryzacją żyje nawet największy pasjonat super szybkich aut…

Na koniec pora wyraźnie powiedzieć – Rage nadjeżdża! My jesteśmy już gotowi i odliczamy dni do startu. Do zobaczenia na trasie!