Rajd Rage Rally

rajd sopot

Rage rally

Team

Nasze motto to: nigdy się nie poddawaj! Podejmujemy się wyzwań z gatunku niemożliwych, stawiamy na najwyższy poziom realizacji, dopiętą na ostatni guzik organizację, zapewnienie naszym przyjaciołom, gościom i klientom komfortu do zdrowej rywalizacji sportowej, dzielenia się swoją pasją, wspólnego przeżywania niewyobrażalnych emocji. Rage Rally wyznaczy nowe standardy realizacji podobnych imprez w Polsce. Pokaże, że nad Wisłą też można poczuć się jak na najważniejszych torach i trasach świata, wśród znakomitych uczestników. Dba o to team doświadczonych specjalistów, z Kingą Mirgos na czele.

Pasja

Co robimy

Kinia, znana też jako Majka, nasza kierowniczka, to bezkompromisowa, odważna i bezpośrednia dziewczyna, na której nikt nigdy się nie zawiódł. Spotkasz ją na drodze i... przepadłeś (a raczej miałeś niebywałego farta, bo na nią zawsze możesz liczyć). Kinia nigdy nie odmawia pomocy i wsparcia, ma serce na dłoni, szczerość wypisaną na twarzy, jak trzeba wejdzie do piekła, żeby dać ci to, czego tylko potrzebujesz. Udowodniła to wielokrotnie, brała udział w realizacjach największych imprez w Polsce i na świecie (m.in. Wybory Miss World), ma życie tak bogate, że można by o nim napisać niejedną książkę.

Rage Rally sopot
Rage rally warszawa

Rage rally

Team

Kto wie, czy już taka nie powstała... Kinia branżę motoryzacyjną zna od podszewki. Sama uwielbia superszybkie samochody i motocykle, pracowała w firmach logistycznych i transportowych, na prośbę Przemka Waszczuka organizowała Exotic Rage 2019, spinała duże wydarzenia w branży eventowej – m.in. gale „Wprost”. To właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kingę z całych sił wspierają Dawid Wiater i Rusłan Korczyński oraz zgrany zespół i wiele medialnych postaci.